Oddělení léčby bolesti

28. července 2007 v 15:34 |  Jednotlivá oddělení nemocnice
Oddělení léčby bolesti
Oddělení je zaměřeno na léčbu bolestivých stavů všech druhů včetně ambulantní infúzní léčby, léčbu onemocnění pohybového aparátu a na komplexní rehabilitační léčbu.
Primář oddělení: MUDR.Stanislav Horák
Vrchní sestra: Bronislava Kalusová
Na oddělení pracuje sedm sester s příslušnou kvalifikací.
Oddělení poskytuje široké spektrum služeb: kompletní elektroterapii, magnetoterapii, fototerapii, vířivé lázně horních i dolních končetin, celotělové koupele včetně podvodních masáží, přísadových a perličkových koupelí, počítačem řízenou vakuum-kompresní terapii, biotinovou lampu, počítačově řízený LASER, laserakupunkturu dětí, terapie otoků, lymfodrenáže přístrojem do. Bechyně, terapie basetovými proudy, masáže reflexní, vazivové, klasické i reflexní masáže dle Janči, léčbu sterility ve spolupráci a gynekologickým oddělením, čínské masáže TUINA, poradnu pro sportovní medicínu, komletní akupunkturní terapii, akupresuru, moxování, komplexní ai individuální léčebnou tělovýchovu a poradnu pro preventivní působení a optimalizaci pracovních poloh. Pro pacienty i zaměstnance je k dispozici moderně vybavené fitcentrum.
V léčbě bolestivých stavů oddělení zajišťuje kompletní infuzní terapii s ambulantním provozem, čímž se snižuje nutnost hospitalizace pacientů.
Technické i prostorové vybavení je moderní a dochází k postupné obměně s cílem zajistit pacientům co možná nejvyšší standart.
Pracoviště je garantováno společností pro studium a léčbu bolesti České lékařské společnosti J. E. Purkyně. Vedoucí lékař je členem českého výboru akupunkturní společnosti a pracoviště má kredit 2. Stupně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama